Paldies par ieguldīto darbu!

Gaidot Ziemassvētkus, 1.-4.klašu skolēni ar pašu gatavotiem dekoriem izrotāja egles pašvaldības iestādēs: 1.klases skolēni Mazajā skolā eglīti izpušķoja ar dekoriem no sāls mīklas,  2.klase Zaķīšu Pirtiņā- zaķus, 3.klase Lielajā skolā- izgreznotus čiekurus un koka zariņu eglītes, bet 4.klases skolēni iekarināja dzijas cepurītes eglītē pie pasta. Paldies audzinātājām Zanei  Bukšai, Zaigai Kauķei, Vinetai Melnei un Mārītei Ruksei par ieguldīto darbu!

LAPMEŽCIEMA PAMATSKOLA DARBA SLUDINĀJUMI

PALĪGSTRĀDNIEKS VIRTUVĒ

(1 vakance)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.

VAKANCE: palīgstrādnieks virtuvē.

DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības.

PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 31.janvārim.

PIENĀKUMI:

• veikt palīgstrādnieka virtuvē darba pienākumus pārtikas – ēdināšanas blokā, pēc pavāra vai šefpavāra norādījumiem.

DARBA VEIDS: darba līgums uz noteiktu laiku, ar pagarinājumu uz nenoteiktu laiku.

DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, pārtikas – ēdināšanas bloks, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:

• pieteikumu un CV sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118

vai

KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS

(2 vakances)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.

VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.

DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības.

PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 31.janvārim.

PIENĀKUMI:

• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā (2 – 6 gadus veci bērni).

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.

DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.

DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, pirmsskolas izglītības grupas, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:

• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118

vai

KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

Lapmežciema pamatskolas labdarības akcija Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā.

Ziemassvētki – laiks, kad ikdienas steigu noliekam malā un atveram sirdis pateicībai un dāvināšanas priekam. Arī šogad Lapmežciema pamatskolas lielā saime – pirmskolas grupiņas, sākumskolas un pamatskolas skolēni paši un kopā ar savām ģimenēm piedalījās labdarības akcijā. Svētku noskaņās piparkūkas tika veidotas, ceptas, dekorētas, skaisti saiņotas un ar lielu prieku nestas uz skolu, lai tālāk tās mērotu ceļu uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu, kur iepriecinātu tos bērniņus, kam svētki jāpavada aiz slimnīcas logiem. Piparkūkas bērni cepa gan mājās, gan arī skolā un bērnudārza grupiņās.Skolēnu piedalīšanās prieks bija tik liels, ka tapušās piparkūkas bija īsteni mākslas darbi.

Ikkatrs bija centies, lai radītu svētkus sev un citiem. To pierāda arī kāda skolēna

teiktie vārdi: “Es cepu piparkūkas, lai slimajiem bērniem būtu prieks un jauki svētki!”

Vai arī: “Lai visi būtu veseli!”

Šī labdarības akcija piepildīja skolu ne tikai ar gardu smaržu, bet arī ar sirsnību,

labestību un sirds siltumu!

Skolotāja Zane

Projekta ” Skolas soma” ietvaros

6.klases skolēni apmeklēja Pastariņa muzeju.  6.klases skolēni par muzejā redzēto stāsta: ,,Pastariņa’’ muzejā mūs laipni sagaidīja saimniece. Viņa mums pastāstīja par muzeja vēsturi, kā tas radies. Mums ļāva arī pamēģināt rakstnieka vienīgo rotaļlietu un izrādīja istabu, kur varēja apskatīt vecās stelles un gultas.  Mēs sadalījāmies divās grupās un mums bija jāpilda stafetes. Tad mēs gājām cept maizi un taisīt sviestu. Kamēr gaidījām izcepto maizi, mēs plūkājām aitas vilnu. Tad mums saimniece uzdeva uzdevumu izskaitīt rakstnieka radiniekus, kur bija 106! Beidzot gatava bija mūsu taisītā maize! Mēs paēdām, un tad  bija iespēja izmēģināt staigāt ar koka kājām. Pagalmā bija klēts, mēs gājām tur malt miltus. Beigās mēs spēlējām futbolu.

29.novembrī 6.-9.klašu skolēni un skolotāja Benita Egle brauca uz Rīgu, lai klausītos otru koncertlekciju “Lustīgi dzīvojam”.

29.novembrī 6.-9.klašu skolēni un skolotāja Benita Egle brauca uz Rīgu, lai klausītos otru koncertlekciju  “Lustīgi dzīvojam. Prieks latviešu tautasdziesmās un ziņģēs”, kur uzstājās grupa “Tautumeitas”, Rīgas Danču klubs, Juris Kaukulis un “Jauno Jāņu  orķestris”. Skolēniem bija prieks redzēt gan populāros izpildītājus, gan   dejotāju jautros un ātros deju soļus.

Izsludinām KONKURSU!

Pirmajā Adventē , 02.12.2018. ,  mēs visi kopā modināsim un iedegsim mūsu eglīti parkā pie Tautas nama!

Lai eglīti atmodinātu ,mums ir nepieciešams kāds īpašs sauklis. Jums ir lieliska iespēja piedalīties šajā konkursā. Aicinām katru klasi izdomāt un nosūtīt mums, Jūsu izvēlēto saukli līdz 20.novembrim.

Uzvarētāju noskaidrosim līdz 26.11.2018. Būs arī pārsteiguma balvas.

Sūtiet uz : tautasnams@lapmezciems.lv , norādot klasi un skolotājas vārdu, uzvārdu.

Skolu parlamentu pārstāvju tikšanās notika 2.novembrī

9.klases meitenes Luīze Elīna Skudra un Lota Bihela Tukumā tikās ar novadu skolu skolēnu parlamentu pārstāvjiem. Sākumā bija iepazīšanās spēles ,jo šī bija pirmā tikšanās reize šogad. Viena no interesantākajām spēlēm bija veidot savu instagram profilu uz papīra lapas ,stāstot citiem par savām interesēm. Pēc tam  koordinatore pastāstīja par parlamentu pārstāvju nometni ,kas notika šovasar un daži dalījās pieredzē. Vēlāk mēs sadalījāmies pa grupām un veidojām plakātus par skolas parlamentāriešu pienākumiem un pasākumiem ,ko varētu organizēt. Pasākuma beigās  ievēlējām  amatus: prezidentu ,prezidenta vietnieku ,sociālā tīkla ekspertu u.c.