Aktuālas vakances

IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGS
(1 vakance)

PROFESIJU KLASIFIKĀTORA KODS: 263403.

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: izglītības psihologs.
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības (30 darba stundas nedēļā).

DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): 870,00 EUR.
PIENĀKUMI:
• veikt izglītības psihologa darba pienākumus pamatskolas (pēc nepieciešamības arī pirmsskolas) izglītības posmā.
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par izglītības psihologa izglītību.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118
vai
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski uz skolas e-pastu: skola@lapmezciems.lv
KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS
(1 vakance)

PROFESIJU KLASIFIKĀTORA KODS: 234201.

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības (40 darba stundas nedēļā).

DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): 840,00 EUR.
PIENĀKUMI:
• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā.
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskolas pirmsskolas izglītības iestāde, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
vai
KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

JAUNUMS! Stundu izmaiņas

Tagad stundu sarakstu un izmaiņas var apskatīties arī skolas mājas lapā, sadaļā Dokumenti.

Apsveicam Sporta dienas laureātus!

Labākie mūsu skolas 6.klases sportisti ir Lauris Gundars Cīrulis: 1.vieta 60 m skriešanā un 1.v.soļošanā. Mārtiņš Ķērpe ieguva 2.v.tāllekšanā, 2.v.soļošanā, 2.v.700 m un 3.v.60 m skriešanā. Kristīne Godiņa –  1.vieta 700 m, 3.v.bumbiņas mešanā, 3.v.soļošanā. Marta Melne – 1.v.soļošanā.Labākās sportistes 5.klasē ir Vita Viviana Inale- 1.vieta 60 m , 1.v.tāllekšanā- un Laine Sila -2.vieta 60 m skriešanā .

Sporta diena

25.septembrī – Sporta diena novadu 5.,6.klasēm.Arī šogad tiesneši bija Latvijas olimpieši. Skolēni vispirms visi kopā iesildījās,  tad sportoja gan ierastās sporta disciplīnās, gan pirmo reizi, piemēram , guva kērlinga spēles iemaņas.

Skolotāju diena

Piektdien skolā atzīmējām Skolotāju dienu. 9.klase vadīja stundas un bija sagatavojuši jauku apsveikumu skolotājiem.

Dambretes pulciņš

Aicinām bērnus ar vecākiem uz pirmo tikšanos ar dambretes pulciņa vadītāju Antru Valneri.  15. septembrī plkst. 16:00 Lapmežciema Tautas nama mazajā zālē. Izrunāsim visus organizatoriskos jautājumus, precizēsim nodarbību laikus utt.

Uz tikšanos!

Valsts prezidents Egils Levits Zinību dienā viesojas Lapmežciema pamatskolā

1.septembrī-Zinību dienā- pie mums ciemos Valsts prezidents E.Levits. Pandēmijas noteikumu dēļ svinīgais pasākums notika skolas pagalmā, bez vecākiem. Arī turpmākajā mācību procesā ir izmaiņas: katras klases skolēni gandrīz visas stundas  mācās vienā telpā, skolotāji ar dažādiem mācību un uzskates līdzekļiem iet pie viņiem. Dažās dienās ir dubultstundas, tad , vienu priekšmetu mācot divas stundas, skolotājs var organizēt starpbrīdi jebkurā laikā, lai vienas klases skolēni nesatiktos ar citu klašu audzēkņiem.  Veiksmīgu mums mācību gadu!

Foto no Valsts prezidenta kancelejas

Skolas autobusa kustības grafiks