PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS (2 vakances)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.

VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.

DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības.

PIETEIKTIES: līdz 2018.gada 14.decembrim.

DARBĀ PIEŅEMŠANAS LAIKS: 2019.gada 2.janvāris.

PIENĀKUMI:

• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā (2 – 6 gadus veci bērni).

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.

DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.

DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, pirmsskolas izglītības grupas, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:

• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118

vai

KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

Izsludinām KONKURSU!

Pirmajā Adventē , 02.12.2018. ,  mēs visi kopā modināsim un iedegsim mūsu eglīti parkā pie Tautas nama!

Lai eglīti atmodinātu ,mums ir nepieciešams kāds īpašs sauklis. Jums ir lieliska iespēja piedalīties šajā konkursā. Aicinām katru klasi izdomāt un nosūtīt mums, Jūsu izvēlēto saukli līdz 20.novembrim.

Uzvarētāju noskaidrosim līdz 26.11.2018. Būs arī pārsteiguma balvas.

Sūtiet uz : tautasnams@lapmezciems.lv , norādot klasi un skolotājas vārdu, uzvārdu.

Lāčplēša dienā!

Pieminot 1919.gadā notikušās brīvības cīņas un godinot drosmīgos cīnītājus, kas atdeva dzīvību par Tēvzemes neatkarību, 11.novembrī  Lāčplēša dienā plkst.11.00 aicinām uz pasākumu Lapmežciema  parkā  pie Sporta kompleksa.

Programmā:

Plkst.11.00 Vēsturnieka Kristapa Pildiņa  svētku uzruna  un stāstījums;

Plkst. 11.15 Ziedu nolikšana pie Lāčplēša kara ordeņa kavaliera Augusta Muižuļa piemiņas akmens /mājas “Tuteņi”/

Plkst.11.45 NBS tehnikas demonstrējums,  iepazīsimies ar Zemessardzes 51.kājnieku bataljona ekipējumu  un  par Zemessardzes darbību, ieroču ekspozīcijas stends apskatei;

Sildīsimies ar tēju, garšīgo Latvijas maizi un medu!

Aicinām nolikt svecītes māju logos, lai radītu siltu un gaišu noskaņu, pieminot Latvijas brīvības cīnītājus!

Neaizmirstam piespraust pie apģērba sarkanbaltsarkanās lentītes!

Aicinām ģimenes, bērnus apmeklēt pasākumu un piedalīties.

Rīko Lapmežciema Tautas nams, muzejs  un pamatskola

Info: 29458026

MĀRTIŅDIENAS TIRGUS

Piektdien, 9.novembrī

12:00 tautas namā

Aicinām skolēnus:    tirgoties ar pašu saražoto, izgatavoto, …;

pārējiem būt par aktīviem pircējiem!

Angļu valodas konkurss.

19.10.2018. Lapmežciema pamatskolā norisinājās angļu valodas konkurss. Konkursā piedalījās skolēnu komandas līdz 4 cilvēku sastāvā ( 5.-6.kl. skolēni). Kopumā bija 7 uzdevumi. Skolēni varēja saņemt papildus punktus par sadarbību. Atvēlētais laiks katram uzdevumam 3 minūtes.

Konkursu palīdzēja vadīt un  vērtēt 7. -9.kl.slolēni (Luīze Elīna Skudra, Evelīna Kauķe, Mikus Bumburs, Kristiāna Zahare, Laura Zariņa).

Konkurss palīdzēja saprast priekšrocības darbam komandā. Skolēni mācījās ieklausīties, nevis strīdēties pretī. Katra ideja bija apsveicama, komandas dalībnieki pārņema citas idejas un pilnveidoja tās. Kopīgais mērķis palīdzēja veidot pozitīvu mikroklimatu, kā arī atbildību par rezultātiem.

Saskaitot katras komandas vērtējumu, par uzvarētāju kļuvuši:

Pirmo vietu ar 88 punktiem ieguva 5.kl. komanda: Barone Danija, Miļūna Vendija,  Radvila      Katrīna, Bihels Oskars.

Otro vietu ar 79 punktiem ieguva 5.kl. komanda: Balčuns Ralfs, Pildiņa Nikola, Apaļais Henrijs,  Kalēja Evelīna.

Trešo vietu ar 78 punktiem ieguva 6.kl. komanda: .Pļaviņš Ernests, Sils Austris, Rūdiena Alvīne, Rudzītis Jānis.

Piedalīšanās konkursā deva skolēniem iespēju vispusīgi pārbaudīt savas zināšanas, prasmes un   iemaņas angļu valodā.

Angļu valodas skolotāja Irina Dunaja

.

Hei, hei! Sākam vākt makulatūru!

Heihei! Sākam vākt makulatūru! (1)
Kas jādara? Jāvāc makulatūra (papīrs, kartons, avīzes, vecas grāmatas un žurnāli, bukleti u.c.)
Jāsasien pakās vai jāsaliek kartona kastēs (var arī maisos) un jānogādā skolā.
Kad? Pirmdienās un piektdienās.
Kur? Atnes pie dežurantes Aigijas lielajā skolā, nosvērsim.
Kāpēc? Saglabāsim kokus, šķirosim atkritumus. Piedalīsimies SIA «AAS «Piejūra»» konkursā par balvām.
Neskaidrību gadījumā jautā skolotājai Līgai dabaszinību klasē.

Rudens krosa rezultāti

1.v. A.Meiers
2.v. D.Bukovskis
3.v. I.Rozenbergs

2.klasei- Pārsteiguma balva, jo krosu skrēja visi- klasē neviens nebija atbrīvots no sporta ne slimības , ne citu iemeslu dēļ.