APSVEICAM!

ar iegūto 3.vietu

Tukuma, Jaunpils un Engures novadu

Krievu valodas olimpiādē

Paldies skolotājai Litai Celitānei par ieguldīto darbu!

Mūzikas un mākslas festivālā

Novembrī popgrupas “Vējā”  trīs grupas –sešgadnieki, vidējie un vecākie-piedalījās Mūzikas un mākslas festivālā. Jau 24 gadu skolotāja Benita Egle ved savu ansambli uz Rīgu.

Projekta “Skolas soma” ietvaros

Projekta “Skolas soma” ietvaros 5.klases skolēni apmeklēja Latvijas Ugunsdzēsības muzeju. Ekskursijas sākumā keramikas darbos- gleznās varēja redzēt ugunsdzēsības pirmsākumus Rīgā. Iesakām visiem apmeklēt šo muzeju, jo gides stāstījums ir ļoti saistošs, muzeja eksponāti- interesanti, bet mācību filmas par ugunsdrošību- pamācošas.

Viktorīna “Manai Latvijai”

b

15.novembrī , sagaidot valsts 101. dzimšanas dienu, skolēni piedalījās viktorīnā “Manai Latvijai”. Skolotājas bija sagatavojušas jautājumus par Latvijas ģeogrāfiju, svētkiem, kultūras jautājumiem, pagasta muzeja darbinieces- par zvejniecību. Uz jautājumiem atbildēja ne tikai komandu dalībnieki, bet arī līdzjutēji. Noslēgumā  visi ēda svētku kliņģeri.

Apsveicam!

5.novembrī 8.-9.klašu zēni novadu basketbola sacensībās ieguva 2.vietu piecu komandu konkurencē, piekāpjoties tikai Tukuma Raiņa ģimnāzijas komandai . Apsveicam sporta skolotāju Imantu Bulindžu un zēnus: Tomu Pūliņu, Imantu Budrēvicu, Valdi Emīlu Cīruli, Tomasu Tīli, Kārli Krūmiņu un Marku Silovu!

Apsveicam!

15.oktobrī 3-5.klašu zēnu komanda ieguva 2.vietu novadu sporta olimpiādē futbolā.

8.oktobrī skolēni piedalījās Tukuma, Engures, Jaunpils novada skolu Rudens krosā. 1.vieta- Abbasovai Diānai,   Seļickim Andrim,  Zakalovskim Jānim, 2.vieta- Ķērpem Mārtiņam, 3.vieta- Seilim Henrijam, 5.vieta – Ernestam Treimanim, Freimanim, 6.vieta- Martai Melnei.

4.oktobrī skolā atzīmējām Skolotāju dienu

4.oktobrī skolā atzīmējām Skolotāju dienu. Centrālais notikums- volejbola spēle starp 8.,9.klases skolniekiem un bērnudārza darbiniekiem. Arī šogad 9.klases skolēni iejutās skolotāju lomā un vadīja divas mācību stundas citu klašu skolēniem savukārt 5.klases skolēni rakstīja dzejoļus par skolu.

Vispasaules putras diena

Oktobris skolās Latvijā tika saukts par Putras mēnesi, jo 10.oktobris ir Vispasaules  putras diena. Skolas saimnieces pusdienās gatavoja bukstiņbiezputru, bet skolēni klases stundā skatījās Putras programmas Latvijā rīkotāju veidoto prezentāciju par graudaugiem. 5.klases skolēni tur smēlās idejas un izveidoja savu  garo putras stāstu.

6. klases skolēni apguva dabaszinības piedzīvojuma veidā

6.klases skolēni  apguva dabaszinības piedzīvojuma veidā- piedalījās Meža ekspedīcijā, t.i.,  brauca uz Olaines mežu  un gāja 2 km garā izglītojošā pārgājienā ar 10 meža izziņas pieturām pieredzējušu mežsaimnieku vadībā.  Katrā pieturā skolēni veica praktiskus vai radošus uzdevumus, kurus risināja gan individuāli, gan grupās.