9to pēdējā nedēļa skolā…

Pēdējā skolas nedēļa 9. klasei bija pārsteigumu pilna. Rendija Rota Paipala atceras šo nedēļu un raksta:

1.dienā mums bija jānāk pidžammās, tas bija ļoti jautri, jo varējām ieraudzīt, kā pa māju staigā citi klasesbiedri

2.dienā mums bija jāņem viss, izņemot somas, ļoti interesanti bija ieraudzīt, ko citi bija paņēmuši!

3.dienā mums bija jāpārģērbjas multeņu vai filmu tēlos. Mums bija jāizvelk lapiņa, kas mēs būsim.

4.dienā mums bija viktorīna. Uz interaktīvās tāfeles skolotāja Lolita mums rādīja skolas skolotāju bildes un mums bija jāuzmin, kurš skolotājs ir kurš.

5.dienā mums bija pēdējais zvans. Visas klases mūs sirsnīgi apsveica, bet vislielākais pārsteigums mums bija no mūsu pašiem labākajiem vecākiem- LIMUZĪNS!!

Sākam, paldies, visai 8.klasei par pēdējo nedēļu, tā bija ļoti jautra un noteikti arī neaizmirstama!! Un vislielāko paldies sākam mūsu vecākiem, jūs esat paši labākie!!

5. klases mācību ekskursija

17.04.2022. norisinājās 5.klases mācību ekskursija.

Mācību ekskursijā bērni devās uz Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzeju, kurā iepazinās ar Latvijas medicīnas vēsturi. Papildus tika iepazīstināti ar medicīnas darbinieku profesijām. Aktīvi piedalījās diskusijās ar gidu un, ar interesi vēroja dažādās ekspozīcijas.

Turpinājumā 5.klases bērni apmeklēja Jump Space, kurā pārbaudīja savu fizisko sagatavotību.

Nobeigumā pēc aktīvas sporta nodarbības katrs baudīja līdzi paņemtās pusdienas vietējā dabas parkā.

“Jaunie reindžeri”

Skolā viesojas Ķemeru nacionāla parka pārstāve un pastāstīja par Jauno reindžeru kustību. 4. -5.kl. bija iespēja ieskatīties organizētos pasākumos , kas saistās ar ainavas kārtošanu un floras un faunas izpēte.

Muzeja apmeklējums

Lai iepazītu kultūrvēsturisku vietu savā novadā, 2. un 3. klases skolēni vizuālās mākslas stundu ietvaros apmeklēja Lapmežciema pagasta muzeju.

Skolēni iepazinās ar muzeja ekspozīciju, izstāžu zālē aplūkoja Olitas Gulbes-Ģērmanes gleznas.

Iedvesmojoties no mākslinieces darbiem, radīja paši savu zīmējumu.

Paldies muzeja darbiniecēm par laipno un sirsnīgo uzņemšanu!

4. klases mācību ekskursija Tērvetē

Piedalījās izzinoša nodarbībā “Izzini mežu” . Skolēni pielietoja un pārbaudīja skolā iegūtās matemātikas un dabas zinību zināšanas. Gida vadībā uzzināja, kādi zvēri mitinās Latvijas mežos, meklējam dižkoku. Izbaudījām brauciens ar bānīti , ka arī aktīvi atpūšamies. Satīkam raganu un apmeklējām Tauriņu māju.

1. klases mācību ekskursija

KARAMELES un ZOO. 1klasīte 12.maijā ciemojās Jelgavas karameļu darbnīcā, kur katrs pats izgatavoja lielo karameli. Pēc tam devās uz mini Zoo Lauku sēta, kur varēja pabarot arī eksotiskākus dzīvniekus.

Apsveicam!

Apsveicam Andri Seļicki ar iegūto 2. vietu atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē 7.- 8. klasēm.

Andris Selickis