Decembris Lapmežciema pamatskolā.

Aizvadītais decembra mēnesis skolā tika pavadīts svētku noskaņās. Skolēni piedalījās labdarības akcijā “No manas sirsniņas Tavai sirsniņai” un cepa piparkūkas Bērnu slimnīcas bērniem un to ģimenēm,  savā apģērbā nedēļas ietvaros ieviesa Ziemassvētku tematiku, gatavojās un piedalījās  Ziemassvētku uzvedumā “Krāsainie Ziemassvētki”.

Nu laiks jauniem darbiem un pasākumiem Jaunajā gadā!

Ziemassvētku gaidīšanas laiks

Svētku gaidīšanas laiks ir sācies arī Lapmežciema pamatskolas skolēnu un darbinieku vidū. Novembra noslēgumā visi sanāca kopā, lai skolas teritorija un ēkas iegūtu visskaistākos rotājumus. Šī gada tēma ir “Brīnumi notiek tur, kur tiem tic!” un dekoru gatavošanai ir izmantoti galvenokārt dabas materiāli.

Akcija “No manas sirsniņas Tavai sirsniņai”

Arī šogad aicinām Lapmežciema pirmsskolas un pamatskolas skolēnu ģimenes piedalīties  labdarības akcijā “No manas sirsniņas Tavai sirsniņai”, kuras ietvaros pašceptās piparkūkas iepriecinās Bērnu Klīniskās slimnīcas Paliatīvās nodaļas ģimenes.

Naudas diena Lapmežciema pamatskolā

31.oktobrī arī mūsu skolas 2.-4.klases skolēni piedalījās Vislatvijas Naudas dienā, ko organizēja Swedbanka. Naudas nozīme, budžeta plānošana klases ekskursijai un nobeigumā grupas “Bermudu divstūra” koncerts tiešsaistē – tieši tik aktīvs un atraktīvs bija šis rīts.

Talka pie ozola

Liels paldies 7.klases skolēniem un skolotājām Līgai Tomelei un Rasmai Kanskai par lieliski paveikto labo darbu – Lapmežciema ozola apkārtnes sakopšana, Latvijas svētkus gaidot!

Mārtiņdienas gadatirgus

Laipni gaidīti uz ikgadējo Lapmežciema pamatskolas Mārtiņdienas gadatirgu 10.novembrī plkst.12:20 Tautas nama zālē.