Dienas režīms

Lapmežciema pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādes dienas režīms 2023./2024.m.g.

3gadnieku grupā

7:00 – 8:30

Bērnu sagaidīšana, sarunas ar vecākiem, rotaļas, spēles, saskarsmes iemaņu attīstīšana, socializācija, individuālais un apakšgrupu darbs, pašapkalpošanās prasmju attīstīšana, personīgās higiēnas prasmju pilnveidošana, rīta vingrošana rīta aplis.

8:30 – 9:00

Gatavošanās brokastīm, brokastis, galda kultūras prasmju attīstīšana. Sadzīves iemaņu veidošana, kultūrhigiēnisko normu ievērošana.

9:00 – 11:50

Rīta aplis. (dienas ritma, plānoto uzdevumu skaidrojums, tēmas aktualizēšana)

Integrētās rotaļnodarbības telpās vai āra vidē. Caurviju prasmju un zināšanu veidošana dažādās mācību jomās.

Gatavošanās pastaigai. Pastaiga (vērojumi, eksperementi, priekšstatu nostiprināšana, sporta spēles, pamatkustību nostiprināšana). Atgriešanās no pastaigas. Personīgās higiēnas prasmju attīstīšana un pilnveidošana.

11:50 – 12:30

Gatavošanās pusdienām, pusdienas. Galda kultūras prasmju attīstīšana. Personīgās higiēnas prasmju attīstīšana un pilnveidošana.

Gatavošanās dienas miegam.

12:30 – 15:00 Dienas miegs.
15:00 – 15:50 Celšanās, gatavošanās launagam, launags. Pašapkalpošanās prasmju attīstīšana, personīgās higiēnas prasmju attīstīšana un pilnveidošana, galda kultūras prasmju attīstīšana.

15:50 – 18:45

Individuālais darbs .Attīstošie un izglītojošie uzdevumi no pirmsskolas izglītības programmas atbilstoši bērnu attīstības līmenim.

Rotaļas bērnudārza grupā un rotaļu laukumā. Pulciņi. Sarunas ar vecākiem, bērnu aiziešana mājās.

2gadnieku grupā

9:00 – 11:30

11:30 – 12:20

Gatavošanās dienas miegam.

12:20 – 15:00 Dienas miegs.

15:50 – 18:45

Individuālais darbs. Attīstošie un izglītojošie uzdevumi no pirmsskolas izglītības programmas atbilstoši bērnu attīstības līmenim.

4gadnieku grupā

9:00 – 12:00

12:00 – 12:40

Gatavošanās dienas miegam.

12:40 – 15:00 Dienas miegs.

5gadnieku grupā

9:00 – 12:20

12:20 – 12:50

Gatavošanās dienas miegam.

12:50 – 15:00 Dienas miegs.

6gadnieku grupā

9:00 – 12:20

12:20 – 12:50

Gatavošanās dienas miegam.

12:50 – 15:00 Dienas miegs.