Karjeras diena!

“Atnāc un uzzini! “

Norises laiks : 2018.gada 24.janvāris 9.00-15.00
Norises vieta: Tukuma 2.vidusskola, Tukums, Raudas iela 16.

Pasākuma mērķis – informēt skolēnus par izglītības un profesijas ieguves iespējām pēc 9.kl. un12.kl. beigšanas. Skolēni iepriekš pierakstījās uz nodarbībam – meistarklasēm un skolu prezentācijām. Karjeras dienā piedalījās aptuveni 26 izglītības iestādes.

Lai gan mūsdienās ir pieejami daudz un dažādi informācijas iegūšanas avoti, tomēr neapjukt lielajā informācijas plūsmā un pieņemt pareizo lēmumu nav viegli. Tāpēc iepazīties ar profesijām, kas atbilst skolēnu interešu jomai, vislabāk tiekoties klātienē ar profesiju pārstāvjiem vai studentiem , kuri jau mācās , lai iegūtu profesiju.

Latvijas Kultūras koledža:

Meistarklase Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā :

Liepājas Jūrniecības koledža :

Skolēni atzīst , ka karjeras izvēle ir viens no grūtākajiem uzdevumiem viņu dzīvē.
Ceru, ka iegūto informāciju skolēni izmantos savā labā, pieņemot lēmumu par profesionālo izvēli.

9.kl. Klases audzinātāja Irina Dunaja.