SMART – SMAIDI, MĀCIES, ATMINI, RADI, TIEKAMIES

25.janvārī norisinājās 2. – 4. klašu skolēnu atklātā konkursa “SMART”

1.kārta. Konkursu organizēja Tukuma Izglītības pārvalde sadarbībā ar Tukuma Muzeju. Konkursa mērķis: dot iespēju dalībniekiem apliecināt savas spējas, zināšanas un prasmes vizuālās mākslas un kultūras vēstures jomās. Konkursā no mūsu skolas piedalījās 4.klases skolēni Emīlija Terēze Rudzīte, Kristīne Radvila, Artūrs Vējonis.

Uzdevums skolēniem: iedvesmojoties no Leo Svempa gleznas “Vasarnīca” fotogrāfijas, radīt radošus darbus krāsās un rakstīt domrakstu. Skolēniem savstarpēji sadarbojoties, tapa trīs gleznas un viens domraksts.

8.februārī tiešsaistē notika konkursa 2.kārta. Skolēni darbojās katrs no savām mājām un trīs stundu garumā zoom platformā veica konkursa uzdevumus. Dalībnieki pildīja testu par krāsām, reizināja un dalīja matemātikas teksta uzdevumos, domāja mīklas, aprakstīja mūzikas instrumentus, domāja vārdus, kas beidzas ar “ota”, aprakstīja mīļāko krāsu, skatījās filmu par Durbes pili, pētīja gleznas, mākslas darbus un, protams, zīmēja, krāsoja, aplicēja, grieza un līmēja. Konkurss noritēja raiti, bija pārdomāti un interesanti organizēts. Esmu priecīga un gandarīta par mūsu komandas veikumu, jo rezultātā esam ieguvuši 1.vietu. Paldies skolēniem par radošo darbošanos un atjautību, vecākiem par sniegto atbalstu.

Vizuālās mākslas skolotāja Gundega Bērziņa