Projekts “Viens plus viens ir daudz”

Skolēni iesaistās projektā “Viens plus viens ir daudz”

14.septembrī Lapmežciema pamatskolā tika uzsākts projekts “Viens plus viens ir daudz” (nr. VP2021/1-49), kas tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam ietvaros (konkurss “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”). Kopā ar organizācijas MeYou.One pārstāvjiem tika pievērsta uzmanība pašizziņas, saziņas un sadarbības aspektiem, izmantojot dažādas neformālās izglītības metodes. Tika organizētas grupu nodarbības “Iepazīsti sevi un citus” 8.–9. klašu skolēniem.

Projekta turpinājumā jaunieši iesaistīsies ilgtermiņa aktivitātēs “1+1=daudz”, kā arī nodarbību ciklā iesaistītajiem būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas koučinga sesijās.

Projekts ilgs līdz šī gada beigām.

Projekta_publicitate