Noslēdzies Smārdes un Lapmežciema skolēnu projekts “Viens plus viens ir daudz”

Šī mācību gada 1.semestrī Smārdes un Lapmežciema pamatskolās tika īstenots projekts “Viens plus viens ir daudz” (nr. VP2021/1-49). Tas tika finansēts Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023.gadam ietvaros (konkurss “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”).

Septembrī kopā ar organizācijas MeYou.One pārstāvjiem tika organizētas grupu nodarbības “Iepazīsti sevi un citus” 8.–9. klašu skolēniem, savukārt pēc tam līdz pat decembra vidum dalībnieki no abām skolām iesaistījās nodarbību ciklā “1+1=daudz”, kas norisinājās tiešsaistē. Bija organizētas gan grupu nodarbības par dažādām tēmām, kā mērķtiecība, motivācija, mācīšanās stratēģijas, vērtības, gan arī individuāli koučinga sazvani par individuāli nozīmīgām tēmām, kā arī papildu iknedēļas uzdevumi personības attīstīšanai.

Kā atzīst projekta dalībnieki, viņiem šī projekta pieredze ir bijusi gan interesanta un aizraujoša, gan bija iespēja pilnveidoties, piemēram, uzlabot komunikācijas prasmes svešvalodā (pamatā sazvanu darba valoda bija angļu), iepazīt sevi labāk, piemēram, noteikt mācīšanās stilu, paskatīties uz savu ikdienu no citas perspektīvas, padomāt arī par dzīves paradigmām un to, vai kādu no tām būtu vērts mainīt.

Paldies Ievai un Henrikam Jūhansoniem (organizācija MeYou.One) par ieguldīto darbu, ieinteresētību un atvērtību mūsu kopīgajā sadarbībā!

Projekta vadītāja Inga Upatniece

Kontaktinformācija: e-pasts inga.upatniece@tukums.lv, T. 26436933