Maija mēneša atskats skolā.

Pēdējais mācību gada mēnesis Lapmežciema pamatskolā bija piesātināts ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm. Klases kopā ar klašu audzinātājiem devās dažādās pavasara ekskursijās – tika izzinātas meža takas un aktivitātes, apskatīta Ventspils un Vizium centrs, pabūts Ķekavā un ceptas picas radošajā darbnīcā “7 Balles”.

Maija sākumā skolā tika svinēti Baltā galdauta svētki un I.Ziedoņa jubileja ar klašu dalību viktorīnā, kur paldies jāsaka skolotājai Rasmai par viktorīnas jautājumu sagatavošanu.

Maijā skolā arī viesojās dziedātāja Katō, lai projekta “Skolas soma” ietvaros iepazīstinātu skolēnus ar modes un mūzikas evolūciju.

Vēl 9.klases Pēdējais zvans, eksāmeni un gatavošanās izlaidumam.

Savukārt, 1.-3.klases skolēni sacentās dažādās sportiskās aktivitātēs “Sportiskajā rītā”, 1.-4.klašu koris kopā ar skolotāju Benitu devās uz koru pasākumu Kandavas Ozolāju estrādē.

Vēl skolā bija iespēja apskatīt klašu kopīgi veidoto fotoizstādi veltītu I.Ziedoņa dzejas skaistumam, kā arī skolas radošo pulciņu skolēnu veikumus.

Un 31.maija svinīgajā rītā visi satikās, lai suminātu šī mācību gada olimpiāžu un konkursu laureātus, skolas apbalvojumu – “Pūcīte”, Laiviņa” un “Raķete” ieguvējus!

 

Lai krāsaina, silta un piedzīvojumu pilna vasara ikvienam!