Skolēnu pašpārvalžu pārstāvju tikšanās Tukumā

05.02.2018. Tukuma ledus hallē notika Tukuma, Engures un Jaunpils skolēnu pašpārvalžu pārstāvju tikšanās, kur no katras skolas tika aicināti divi skolēnu domes pārstāvji no pavisam 15 skolām.

Lapmežciema pamatskolas skolēnu domi pārstāvēja Luīze Elīna Skudra no 8. klases un Elza Kate Užāne no 6. klases.

Tikšanās mērķis bija saliedēt dalībniekus un radīt labvēlīgu augsni pieredzes apmaiņai un kopīgu aktivitāšu plānošanai. Tikšanās programma balstīsies uz neformālās izglītības metodēm.
Programma:
– Iepazīšanās un komandas veidošanas aktivitātes
– Īss ieskats tēmā “Jauniešu līdzdalība”
– Pieredzes apmaiņa “Skolēnu pašpārvalde manā skolā”
– Ideju vētra kopīgām aktivitātēm
– Pasākuma izvērtēšana.
Elza un Luīze ieguva jaunu informāciju, jaunus kontaktus no citiem skolēniem, pozitīvas emocijas un pavadījušas lielisku dienu kopā ar vienaudžiem!

Paldies par pasākumu Ievai Upeslejai – Tukuma novada Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciālistei.

Teksts: Grieta Kambala

Foto: llze Jansone – Peipina