Projekta ” Skolas soma” ietvaros

6.klases skolēni apmeklēja Pastariņa muzeju.  6.klases skolēni par muzejā redzēto stāsta: ,,Pastariņa’’ muzejā mūs laipni sagaidīja saimniece. Viņa mums pastāstīja par muzeja vēsturi, kā tas radies. Mums ļāva arī pamēģināt rakstnieka vienīgo rotaļlietu un izrādīja istabu, kur varēja apskatīt vecās stelles un gultas.  Mēs sadalījāmies divās grupās un mums bija jāpilda stafetes. Tad mēs gājām cept maizi un taisīt sviestu. Kamēr gaidījām izcepto maizi, mēs plūkājām aitas vilnu. Tad mums saimniece uzdeva uzdevumu izskaitīt rakstnieka radiniekus, kur bija 106! Beidzot gatava bija mūsu taisītā maize! Mēs paēdām, un tad  bija iespēja izmēģināt staigāt ar koka kājām. Pagalmā bija klēts, mēs gājām tur malt miltus. Beigās mēs spēlējām futbolu.