POPIELA 2018

Valentīndienas noskaņās 15.02.2018. Lapmežciema tautas namā bija ieradušies slaveni dziedātāji un dejotāji no visas pasaules ar mūsu Lapmežciema pamatskolas skolēnu palīdzību, notika pasākums –  POPIELA 2018!

Priekšnesumus vērtēja ne mazāk slavenas Latvijas personības: Valters Krauze (Raimonds Arājs), Baiba Sipiniece Gavare (Ieva Oborenko), aktise Evija Skulte (Ilva Pastore) un Jana Duļevska (Laura Šmite) – sirsnīgs paldies žūrijai par vērtēšanu, interesantajiem komentāriem un atraktivitāti!

Pasākumā bija ieradušies daudzi skatītāji, klausītāji un atbalstītāji. Paldies pasākuma vadītājiem Ketijai Tulišai un Danielam Možajevam no 9. klases!

Šajā vakarā bija iespēja vērot deviņus priekšnesumus, kuru starpā tika sadalītas godalgotās vietas un atzinības raksti divas grupās: 1.-4. klase un 5.-9. klase, kā arī skatītāji varēja balsot par sev vistīkamāko priekšnesumu.

Vietu sadalījums 1.-4. klase:

“Bermunda divstūra dziesmu mix” 1. klase – 1. veta

“Wannabe” 4. klase – 2. vieta

“Dollhouse” 3. klase – 3. vieta

“Better when I’m dance”  3. klase – atzinība

“Hold the drama” 2. klase – atzinība

Vietu sadalījums 5.-9. klase:

“Kolbaser” 6. klase – 1. vieta

“X faktora dziesmu mix” 9. klase – 2. vieta

“Pitch perfect” 6., 8., 9. klase – 3. vieta

“The spectre” 5. klase – atzinība un skatītāju simpātija!

Paldies visiem dalībniekiem un tiekamies nākamgad!

     

     

     

     

     

     

      

     

        

     

     

Teksts: Grieta Kambala

Foto: Rendija Rota Paipala