Pašpārvalžu pārstāvju tikšanās Irlavas vidusskolā

5.klases skolnieces Katrīna un Rendija bija uz novada skolu pašpārvalžu tikšanos Irlavas vidusskolā. No sākuma bija iepazīšanās spēles. Kad katrs sevi iepazīstināja bija uzkodu laiks. Mūs cienāja ar smalkmaizītēm un citiem gardumiem. Padzerties mums deva sulas, tēju, kafiju un ūdeni.
Groziņā bija krāsainas konfektes. Katram cilvēkam bija jāizvelk 1 konfekte. Kādā krāsā bija tava konfekte, tādā komandā tu biji. Abas meitenes bija sarkanajā komandā. Sarkanajai komandai bija jāapspriež, kādēļ ir forši iet uz skolas parlamentu. Tas bija jāapkopo uz plakāta, kuru vēlāk izkarināja Irlavas vidusskolas zālē.
Meitenēm bija vēl daudz spēles kuras viņām nav palikušas tik spoži atmiņā.
Ap pulksten 13:30 mēs devāmies ārā uz ugunskura vietu cept desiņas. Katrīnas desiņas iekrita ugunskurā. Bija auksti ,bet bija interesanti, jo mūs izklaidēja meitene kura visu laiku runāja, viņas vārds ir Samanta. Pulksten 15:00 mēs devāmies mājās.

Teksts: R.R.Paipala, K.Meiere