“Pa varavīksnes ceļu uz Latvijas simtgadi”

Engures novada pirmsskolu sporta diena Engurē – ‘’Pa varavīksnes ceļu uz Latvijas simtgadi’’ un
6.gadīgo bērnu izlaiduma diena

25. maijs, Lapmežciema PII sešgadīgo bērnu grupiņai bija ļoti atbildīga un svarīga diena. No rīta – fizisko aktivitāšu veicinošas novada sporta spēles Engurē, bet jau vēlākā pēcpusdienā – 6.gadīgo bērnu – topošo skolnieku, izlaiduma svinības. Apbrīnojama ir bērnu izturība un enerģija!
Jau agri no rīta, bērni bija pozitīvi noskaņoti un ar nepacietību gaidīja brīdi, kad varēs iesaistīties sportiskajās aktivitātēs. Engurē mūs sagaidīja jautri tēli – Pelīte un Runčuks, ar ļoti daudzveidīgiem uzdevumiem – zivju makšķerēšanu, lēkšanu ar maisiem, līšanu cauri riņķiem un daudz ko citu. Tajā pašā laikā, bērnus pozitīvi uzlādēja gan Krāsu feja, gan arī Lietutiņš, kurš ne tik veiklus sportotājus mēģināja noķert, un tas bērniem ļoti patika.
Pasākuma sākumā neizpalika arī tā atklāšanas svarīgākais brīdis – komandu prezentācijas. Bērni, kopā ar savām audzinātājām bija sagatavojuši jautrus un atraktīvus priekšnesumus.
Paldies Engures PII par jautru un sportisku kopā pavadītu piektdienas rītu!

Savukārt, jau plkst.17.00, tajā pašā dienā, Lapmežciema Kultūras namā, mazie sešgadnieki sniedza nelielu koncertu, kurā vecāki, vecvecāki un ciemiņi, varēja nedaudz ielūkoties un ieklausīties, kā tad bērniem klāsies skolā!
‘’Nu bērnība man sveikas saka,
Jo jāiesāk ir skolas taka.
Tur sudrabaini skanot zvaniņš,
Man pavēstīs – ka esmu kļuvis – gan ciparu,
Gan burtu ganiņš…’’
Mazajiem pirmklasniekiem novēlām būt zinātkāriem un ar lielu vēlmi mācīties visas dzīves garumā, bet viņu vecākiem – pacietību un vēlmi sadarboties.

     

6.gadīgo bērnu grupas audzinātāja A.Kauķe