“No manas sirsniņas tavai sirsniņai” noslēgums

Noslēgusies Ziemassvētku labdarības akcija “No manas sirsniņas tavai sirsniņai”

Paldies ikvienam, kas piedalījās… Lai visiem laba veselība!

Pateicības vārdi no Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības:

“Jau vairāk kā 20 gadus mūsu ceļš,  darbi, domas vijas ar ģimenēm, kurās ir nepieciešams stipri vairāk mīlestības, dvēseles siltuma un klusas gara gaismas attiecībās ar sevi, dzīvesbiedru, bērniem, tuviniekiem, apkārtējo pasauli.

Mēs zinām, ka caur atvērtu sirdi, patiesu ieklausīšanos, klusu kopā būšanu, zināšanām un Dieva dotiem talantiem mēs patiesi varam palīdzēt viens otram, dodot atbalstu, kad nepieciešams, tādējādi nesot gaismu, cerību.

Esam pateicīgi par Jūsu atvērto sirdi, sava talanta izpausmi, lai pavisam klusi Jūsu atbalsts nonāktu mūsu, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības namā, sniedzot spēcinājumu mums pašiem – realizēt mazas un lielas ieceres. Šis atbalsts savukārt iesoļo tērpts priekā, mierā, atvieglojumā ik mājā, kur ģimene rūpējas par bērniņu, kuram vajadzīgs stipri vairāk gādības, mīlestības, tuvinieku resursa.

Kā pateicību par Jūsu atbalstu dāvinām daļiņu no mūsu lielās nākotnes ieceres uzbūvēt bērnu paliatīvās aprūpes centru “Sapņu tilti” – jo ik doma, darbs šodienā veido mūsu nākotni!”