”Mana zeme skaistā”

Par projektu “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””

Latvijas skolas tiek aicinātas piedalīties projektā “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā””.

Konkursa mērķa auditorija ir vispārējās izglītības skolēni no 1.-9.klasei.

Mūsu vīzija ir mudināt un piedāvāt jauniešiem iespēju lepoties ar Latvijas skaistumu, kultūru un tradīcijām, iemūžinot to fotogrāfijās.

Mūsu misija – sekojot līdz tehnoloģiju attīstībai piedāvāt Latvijas jauniešiem izklaidējošu, oriģinālu un aizraujošu brīvā laika pavadīšanas iespēju Latvijas pilsētās un novados. Mūsu mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot radošas aktivitātes.

Projekta mājaslapā www.manazemeskaista.lv, katrs skolēns varēs ievietot vienu savu attēlu. Skolēnu darbus varēs aplūkot un par tiem nobalsot jebkurš lapas apmeklētājs. Labāko darbu autori saņems apbalvojumus, un viņu radītie attēli tiks izgatavoti kā foto gleznas. Izgatavotās foto gleznas tiks nogādātas skolās un izvietotas skolas telpās.

Lai par projektu uzzinātu plašāka sabiedrības daļa, projekta darba grupa nodrošina publicitātes pasākumus sociālos tīklos un masu medijos.

No šī gada 1. septembra līdz 1. oktobrim norisināsies konkursa darbu iesniegšana un balsošana projekta mājaslapā. Attēlus, kurus 2021. gada ziemā izgatavos kā foto gleznas, pirms nonākšanas skolās, tiks izrādītas plašākai sabiedrībai izstādēs.

Aicinām Lapmežciema pamatskolas skolēnus iesaistīties projektā “Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā”, šī ir iespēja skolēniem radoši izpausties, justies piederīgākiem savai dzimtenei un padarīt savu skolu skaistāku.

Peldu iela 32/34-14, Liepāja, LV-3401 www.inovacijuparks.lv