Lapmežciema pamatskolas darba sludinājumi

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀDES VADĪTĀJS

(LAPMEŽCIEMA PAMATSKOLAS DIREKTORA VIETNIEKS PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS JOMĀ)
(1 vakance)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības iestādes vadītājs (Lapmežciema pamatskolas direktora vietnieks pirmsskolas izglītības jomā).
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības (40 darba stundas nedēļā).

DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): 1000,00 EUR.
PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 1.augustam.
PIENĀKUMI:
• vadīt Lapmežciema pamatskolas pirmsskolas izglītības iestādi (1,5 – 6 gadus veci bērni);
• organizēt pedagoģiskā procesa un saimniecisko darbu norisi Lapmežciema pamatskolas pirmsskolas izglītības posmā.
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: augstākā pedagoģiskā izglītība pirmsskolas izglītības jomā; vēlama pieredze pirmsskolas izglītības darba vadībā.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskolas pirmsskolas izglītības iestāde, pirmsskolas izglītības grupas, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118
vai
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski uz skolas e-pastu: skola@lapmezciems.lv
KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS
(3 vakances)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības (40 darba stundas nedēļā).

DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): 750,00 EUR.
PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 1.augustam
PIENĀKUMI:
• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā (1,5 – 6 gadus veci bērni).
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
vai
KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.