Lapmežciema pamatskolas darba sludinājumi

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS MŪZIKAS SKOLOTĀJS
(1 vakance)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs.
DARBA SLODZE: 0,7 amata vienības (28 darba stundas nedēļā).

DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): 511,70 EUR.
PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 10.jūnijam.
PIENĀKUMI:
• veikt mūzikas skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupās (2 – 6 gadus veci bērni);
• kopīgi ar pirmsskolas izglītības skolotājām organizēt un vadīt pasākumus pirmsskolas izglītības posmā saistībā ar mūziku.
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, pirmsskolas izglītības grupas, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118
vai
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski uz skolas e-pastu: skola@lapmezciems.lv
KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS
(3 vakances)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības (40 darba stundas nedēļā).

DARBA ALGA (pirms nodokļu nomaksas): 731,00 EUR.
PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 10.jūnijam.
PIENĀKUMI:
• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā (2 – 6 gadus veci bērni).
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
vai
KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.