Lapmežciema pamatskolas darba sludinājumi 2018./2019. m.g.

VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJS

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: vispārējās pamatizglītības krievu valodas skolotājs.
DARBA SLODZE: 0,267 amata vienības (6 mācību stundas).
PIENĀKUMI:
• veikt krievu valodas skolotāja darba pienākumus vispārējās pamatizglītības posmā (5. – 9.klase).
NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.
PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118
vai
• CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski uz skolas e-pastu: skola@lapmezciems.lv

VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS INFORMĀTIKAS SKOLOTĀJS

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: vispārējās pamatizglītības informātikas skolotājs.
DARBA SLODZE: 0,29 amata vienības (7 mācību stundas).
PIENĀKUMI:
• veikt informātikas un datorikas pulciņa skolotāja darba pienākumus vispārējās pamatizglītības posmā.
DARBA VEIDS: darba līgums uz noteiktu laiku.

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS MŪZIKAS SKOLOTĀJS

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs.
DARBA SLODZE: 0,7 amata vienības (28 darba stundas).
PIENĀKUMI:
• veikt mūzikas skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupās (2 – 6 gadus veci bērni);
• kopīgi ar pirmsskolas izglītības skolotājām organizēt un vadīt pasākumus pirmsskolas izglītības posmā saistībā ar mūziku.
DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.
DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, pirmsskolas izglītības grupas, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS
(2 vakances)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.
DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības.
PIENĀKUMI:
• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā (2 – 6 gadus veci bērni).

VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS VĒSTURES SKOLOTĀJS

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.
VAKANCE: vispārējās pamatizglītības vēstures skolotājs.
DARBA SLODZE: 0,34 amata vienības (8 mācību stundas).
PIENĀKUMI:
• veikt vēstures skolotāja darba pienākumus vispārējās pamatizglītības posmā (6. – 9.klase).