LAPMEŽCIEMA PAMATSKOLA DARBA SLUDINĀJUMI

PALĪGSTRĀDNIEKS VIRTUVĒ

(1 vakance)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.

VAKANCE: palīgstrādnieks virtuvē.

DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības.

PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 31.janvārim.

PIENĀKUMI:

• veikt palīgstrādnieka virtuvē darba pienākumus pārtikas – ēdināšanas blokā, pēc pavāra vai šefpavāra norādījumiem.

DARBA VEIDS: darba līgums uz noteiktu laiku, ar pagarinājumu uz nenoteiktu laiku.

DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, pārtikas – ēdināšanas bloks, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:

• pieteikumu un CV sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118

vai

KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS

(2 vakances)

DARBA DEVĒJS: Lapmežciema pamatskola.

VAKANCE: pirmsskolas izglītības skolotājs.

DARBA SLODZE: 1,0 amata vienības.

PIETEIKTIES: līdz 2019.gada 31.janvārim.

PIENĀKUMI:

• veikt skolotāja darba pienākumus pirmsskolas izglītības grupā (2 – 6 gadus veci bērni).

NEPIECIEŠAMĀ IZGLĪTĪBA: atbilstoši LR Ministru kabineta noteikumu prasībām par skolotāja izglītību.

DARBA VEIDS: darba līgums uz nenoteiktu laiku.

DARBA VIETA: Lapmežciema pamatskola, pirmsskolas izglītības grupas, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118.

PIETEIKŠANĀS KĀRTĪBA:

• CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa pastu uz skolas adresi: Lapmežciema pamatskola, Liepu iela 2a, Lapmežciems, Lapmežciema pagasts, Engures novads, LV-3118

vai

KONTAKTPERSONA: Lapmežciema pamatskolas direktors, tālrunis:25553874.