Lapmežciema pamatskola sekmīgi iesaistās Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda projektā “Zivsaimniecības popularizēšana skolās”.

 

Projekta ievaros Lapmežciema pamatskolas 7.,8.,9.klases skolēni 2019.gada 18.septembrī apmeklēja Kuldīgas novadā esošo viesu namu “Mazsālijas”, lai detalizēti iepazītos ar daudznozaru saimniecības darbību, kura specializējas šādās sekojošās jomās: dīķsaimniecības, briežu dārzu, trušu audzēšanas, meža cūku audzēšanas, tūrisma un izklaides jomās. Visi kopā sapratām, ka pašā Kurzemes sirdī ir vieta, kur daba elpo vienā ritmā ar cilvēku un klusums skan kā visskaistākā mūzika. Gluži kā ar maigu rokas pieskārienu šeit visas rūpes tiek noņemtas no pleciem, un miers, kas apkārt virmo, ienāk katra sirdī. Redzējām kā senās vācu barona Fon Hahn dzirnavas ir pārtapušas par atpūtas vietu trokšņa un ikdienas skrējiena nogurdinātiem pilsētniekiem. Izbaudījām, ka viesu nams “Mazsālijas” iemieso īstu kurzemnieku laipnību, sirsnību un viesmīlību.

Lai brīnišķīgi pavadītais laiks viesu namā “Mazsālijas” būtu vēl saldāks, skolēniem un skolotājiem tika piedāvāts nobaudīt visgardākās pankūkas ar Omes ievārījumu. “Mazsālijas” ir vieta, kur dvēsele elpo un ķermenis uzņem spēkus! Iesakām ikvienam šo unikālo vietu apmeklēt!