Bez kategorijas

Jaunsargi

Skolā bija ieradies jaunsargu pārstāvis un skolēniem stāstīja , ko šajā organizācijā dara.
Šajā pulciņā mācās izdzīvošanu: iekurt ugunskuru, attīrīt ūdeni dzeršanai un dažādus citus izdzīvošanas paņēmienus. Sien mezglus un izmanto sasieto virvi, lai laistos lejā no dažādiem augstumiem, piemēram , Kaņiera putnu torņa. Mācās arī izjaukt un salikt ieročus, kā arī šaut ar gaisa šautenēm.
Nodarbības notiek 16:00 Kauguru ģimnāzijā. Jaunsargu nometnes ir par brīvu, tās tiek organizētas dažādās vietās, nometnē iet gājienos. Valsts svētkos arī iet gājienos.
Aicinām piedalīties!

Pašpārvalžu pārstāvju tikšanās Irlavas vidusskolā

5.klases skolnieces Katrīna un Rendija bija uz novada skolu pašpārvalžu tikšanos Irlavas vidusskolā. No sākuma bija iepazīšanās spēles. Kad katrs sevi iepazīstināja bija uzkodu laiks. Mūs cienāja ar smalkmaizītēm un citiem gardumiem. Padzerties mums deva sulas, tēju, kafiju un ūdeni.
Groziņā bija krāsainas konfektes. Katram cilvēkam bija jāizvelk 1 konfekte. Kādā krāsā bija tava konfekte, tādā komandā tu biji. Abas meitenes bija sarkanajā komandā. Sarkanajai komandai bija jāapspriež, kādēļ ir forši iet uz skolas parlamentu. Tas bija jāapkopo uz plakāta, kuru vēlāk izkarināja Irlavas vidusskolas zālē.
Meitenēm bija vēl daudz spēles kuras viņām nav palikušas tik spoži atmiņā.
Ap pulksten 13:30 mēs devāmies ārā uz ugunskura vietu cept desiņas. Katrīnas desiņas iekrita ugunskurā. Bija auksti ,bet bija interesanti, jo mūs izklaidēja meitene kura visu laiku runāja, viņas vārds ir Samanta. Pulksten 15:00 mēs devāmies mājās.

Teksts: R.R.Paipala, K.Meiere

Apsveicam!

EMĪLIJU TERĒZI RUDZĪTI
ar iegūto 2.vietu
un
ŠARLOTI LABLAIKU
Ar iegūto ATZINĪBU
Tukuma, Engures un Jaunpils novadu
Novada posma 1.-12.klases vizuālās mākslas olimpiādē!
Paldies skolotājai Gundegai Bērziņai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!