Izrāde bērniem – “Zobu feja”

Trešdienas rīts, 6.gadīgo bērnu grupiņā iesākās ar neskaitāmiem jautājumiem… Bērni ar nepacietību gaidīja šīs dienas interesantāko pasākumu – Zobu fejas izrādi. Par cik mūsu grupā šī ir ļoti aktuāla tēma, jo bērniem šajā vecumā sāk izkrist piena zobi un tie tiek likti zem spilvena, lai zobu feja to nakts laikā samainītu pret kādu monētu, tādēļ bērni ar interesi klausījās un skatījās izrādi.
Izrādē piedalījās tādi tēli, kā Konfekšu rūķis, Zobu feja un Mārīte. Izrādē bija stāsts par to, kā rūķis iestādot vienu konfekti, izaudzēja konfekšu koku. Kad rūķis bija saēdies konfektes, viņam sāka sāpēt zobiņš. Uzrodoties Zobu fejai, visas rūķa nedienas tika atrisinātas. Kopā ar jauniegūtajiem draugiem, bērni atkārtoja zobu tīrīšanas prasmes, nosauca zobiem draudzīgos augļus un dārzeņus, kā arī iesaistījās citās jautrās aktivitātēs! Šī izrāde bija gana piemērota arī 1. – 3. klašu skolēniem, taču vislielāko apbrīnu un interesi izrādīja tieši pirmsskolas grupiņu bērni.