I semestris skolas dzīvē!

Ir aizritējis jau I mācību semestris un varam padalīties ar to, kā tad mums ir veicies šajā laikā. Daļu no mūsu skolas aktivitātēm jau esat iepazinuši mūsu iestādes profilos sociālajos tīklos, bet kāda daļiņa ir palikusi aizkadrā.

 

Septembrī skolēni kopā ar pedagogiem devās Pārgājiena dienā, kur ne tikai iepazina tuvējo apkārtni, bet arī sportiski sacentās savā starpā.

Skolotāju dienas iespaidos mūsu devītie iejutās pedagogu lomā un vadīja stundas saviem skolasbiedriem. Savukārt, skolotājiem bija neliels atelpas brīdis radošai aktivitātei, lai pēc tam uzspēlētu dvieļbolu ar skolēniem.

Šajā laikā skolā ir notikušas vairākas aktivitātes klasēs – Putras diena mazākajiem, dažādas lekcijas par drošību, veselību un karjeru vecāko klašu skolēniem. 4.-9.klase ir izmantojusi piedāvāto iespēju un devusies slidot uz Tukuma ledus halli.

Visi ir cītīgi apguvuši budžeta veidošanu Swedbank organizētajā Naudas dienā, spokojušies Helovīnos, klausījušies “Tautumeitas” Skolas somas projekta ietvaros, dekorējuši skolu Ziemassvētkiem un vēl un vēl.

Bet bez ārpusstundu aktivitātēm skolēni ir ņēmuši dalību arī dažādās olimpiādēs un sacensībās.

Angļu valodas olimpiādē 7.-9.klašu posmā skolu pārstāvēja Marians Mūrnieks, iegūstot godalgoto 4.vietu un atzinību, Karlīna Kauķe, Alīna Karmelita Siliņa un Marks Viestards Ritenieks.

Marks skolu pārstāvēja arī bioloģijas olimpiādē.

Ziemas Olimpiskajā dienā skolu pārstāvēja 5.-6.klases skolēnu apvienotā komanda (Gustavs Meņģelis, Anna Puniņa, Eduards Šēls, Džūlija un Keita Tomales, Patrīcija Zīle, Alise Krastiņa, Heino Hofmanis, Olivers Neimanis un Ivars Juškēvics).

Bet Tukuma novada izglītības iestāžu basketbola sacensībās skolu pārstāvēja un godalgoto 2. vietu izcīnīja puišu komanda (Justs Ritenieks, Ernests Treimanis -Freimanis, Kaspars Jaunītis, Marks Viestards Ritenieks, Lauris Gundars Cīrulis un Kristaps Pētersons).

 

Paldies visiem skolēniem, pedagogiem par izturību un aizrautību šajā laikā!

Priecīgus svētkus visiem!  Un tiekamies jau II semestrī ar jauniem notikumiem skolas dzīvē!

Bet kopumā visi mūsu skolas notikumi ir aplūkojami skolas Facebook un Instagram kontos:)

 

Direktores vietniece izg.jomā Z.Bukša