Angļu valodas konkurss.

19.10.2018. Lapmežciema pamatskolā norisinājās angļu valodas konkurss. Konkursā piedalījās skolēnu komandas līdz 4 cilvēku sastāvā ( 5.-6.kl. skolēni). Kopumā bija 7 uzdevumi. Skolēni varēja saņemt papildus punktus par sadarbību. Atvēlētais laiks katram uzdevumam 3 minūtes.

Konkursu palīdzēja vadīt un  vērtēt 7. -9.kl.slolēni (Luīze Elīna Skudra, Evelīna Kauķe, Mikus Bumburs, Kristiāna Zahare, Laura Zariņa).

Konkurss palīdzēja saprast priekšrocības darbam komandā. Skolēni mācījās ieklausīties, nevis strīdēties pretī. Katra ideja bija apsveicama, komandas dalībnieki pārņema citas idejas un pilnveidoja tās. Kopīgais mērķis palīdzēja veidot pozitīvu mikroklimatu, kā arī atbildību par rezultātiem.

Saskaitot katras komandas vērtējumu, par uzvarētāju kļuvuši:

Pirmo vietu ar 88 punktiem ieguva 5.kl. komanda: Barone Danija, Miļūna Vendija,  Radvila      Katrīna, Bihels Oskars.

Otro vietu ar 79 punktiem ieguva 5.kl. komanda: Balčuns Ralfs, Pildiņa Nikola, Apaļais Henrijs,  Kalēja Evelīna.

Trešo vietu ar 78 punktiem ieguva 6.kl. komanda: .Pļaviņš Ernests, Sils Austris, Rūdiena Alvīne, Rudzītis Jānis.

Piedalīšanās konkursā deva skolēniem iespēju vispusīgi pārbaudīt savas zināšanas, prasmes un   iemaņas angļu valodā.

Angļu valodas skolotāja Irina Dunaja

.