1. septembris Lapmežciema pamatskolā

1.septembra svinīgais pasākums sākās ar skolas ikgadējo tradīciju-9.klases skolēni ieveda 1.klases skolēnus. Tad sekoja 6.klases skolnieku leļļu izrāde “Kā trīs sivēntiņi negribēja iet uz skolu”- audzinātājas Benitas Egles ideju attīstīja skolnieces Dārta, Evelīna, Kristiāna un Elza. Viņas izdomāja tekstu, bet aizslietnis un lelles bija izveidotas iepriekšējā mācību gada projektu nedēļas laikā. Evelīna un Kristiāna tēloja sivēntiņus, kas negribēja iet uz skolu, Dārta- sivēntiņu, kas grib iet uz skolu, Rendija dziedāja. (L.Z.,D.D.)

14 Lapmežciema pamatskolas skolotājiem tiek pasniegts pateicības raksts par skolēnu izcilības veicināšanu.

Atzinības rakstu par 3.vietu angļu valodas olimpiādē 2016./2017.mācību gada pavasarī saņem Evelīna Kauķe , Elza Kate Užāne, Kristiāna Zahare.

Pēc tam klašu skolēni ar audzinātājām fotografējās iecienītajā vietā – pie strūklakas un arī pie skolas.